News

Lady GaGa je 2. v T-Music chart!

16. dubna 2010 v 7:02 | Mrs. Pussy GaGa
Lady GaGa Ft. Beyoncé - Telephone jsou 2. v největší České hirparádě T-music chart!
Hlasovat do pondělního poledne můžete zde (x)

http://srandablogus.blog.cz/Leona Lewis chce být jako Lady GaGa nebo Rihanna

15. dubna 2010 v 17:28 | Mrs. Pussy GaGa
Zpěvačka a vítězka soutěže X-Factor,Leona Lewis řekla,že by ráda překvapila novou image.

"Chtěla bych lidi překvapit svým novým vzhledem.Pokud provokuje Rihanna nebo Lady GaGa,proč by to nemělo být i pro mě?"

Leona chce také úplně změnit styl hudby.Chce,aby její nové album bylo naprosto nečekané jako album Rihanny nebo Lady GaGa.
Leona také dodala,že je velmi zklamaná prodejností jejího druhého alba ECHO.

http://srandablogus.blog.cz/

Žák má kvůli Lady GaGa neomluvené hodiny!

14. dubna 2010 v 17:31 | Mrs. Pussy GaGa
Cole Goforth (15), fanoušek Lady Gaga a student střední školy Greenbrier v americkém Tennessee, byl minulé pondělí poslán z vyučování domů! Důvod? Měl na sobě tričko s nápisem I LOVE LADY GAY GAY!

Cole tak odešel domů s
napomenutím, neomluvenými hodinami za celý den a navíc i s pozvánkou do školy pro rodiče! Učitelka, která celý problém vyvolala, totiž tvrdí: "Tričko, které poukazuje na zbožňovanou ikonu homosexuálů a lesbiček, budí pohoršení mezi ostatními žáky!" Věta, jako vystřižená ze starého filmu...

Gaga je sice teď na turné v Austrálii, zprávy o incidentu se k ní ale donesly rychle. Na každém koncertě tak o Coleovi vypráví a vždy mu věnuje některý ze svých hitů.


Přes twitter mu navíc vzkázala:
"Díky, že nosíš tohle tričko. Jsme svobodní a můžeme si nosit, co chceme! Jsem na tebe pyšná, nevzdávej se! Když se mi doneslo, co se ti stalo, inspirovalo mě to a nejspíš se tvůj příběh objeví v nějaké další písničce!"


zdroj:bravo.cz, credits

Lady GaGa má v UK nový rekord!

12. dubna 2010 v 19:13 | Mrs. Pussy GaGa
Lady GaGa se se svým albem The Fame Monster tento týden vrátila na 1.místo v UK Album Chart.S tímto albem se jí to podařilo už po čtvrté.Lady se poprvé dostala do chart loni s albem The Fame,které na 1.místě strávilo také 4 týdny.Celkově její album strávilo 48 týdnů v Top 10.Lady GaGa se tak stala 2. ženskou umělkyní,které se něco takového podařilo.V roce 2003 se tento úspěch podařil zpěvačce Dido.Lady GaGa už v UK jeden velký rekord má.K němu jí dopomohl její megahit Poker Face,který se stal nejstahovanějším songem v historii!!!Gratuluju!..Doufejme,že podobných úspěchů se dočká i její nové,už 3.album,které by mělo vyjít ještě letos !

1. (2) Lady GaGa: 'The Fame Monster'
2. (1) Boyzone: 'Brother'
3. (3) Justin 
Bieber: 'My Worlds'
4. (6) Paolo Nutini: 'Sunny Side Up'
5. (5)
Florence and the Machine: 'Lungs'
6. (4) 'Glee' Cast: 'Glee: The
Music, Volume II'
7. (9) Mumford & Sons: 'Sigh No More'
8. (7)
'Glee' Cast: Glee: The Music, Volume I'
9. (8) Alicia Keys: 'The
Element Of Freedom'
10. (10) Free & Bad Company: 'The Very Best
Of'

http://srandablogus.blog.cz/

Lady GaGa: "Žiju v celibátu a jsem na to pyšná!"

12. dubna 2010 v 19:09 | Mrs. Pussy GaGa
Lady GaGa přiznala, že v poslední době žije v celibátu a je zcela bez sexu. Lady GaGa nedávno propagovala kosmetiku Viva Glam, která má podporovat ochranu proti HIV/AIDS, takže se zdá, že vše vzala vážně...

"Nemůžu uvěřit, že to říkám, ale nemám sex. Jsem nezadaná a rozhodla jsem že, teď budu na chvíli sama, protože nemám čas se s někým seznámit. Takže je to OK nemít sex, je to OK poznat lidi. Jsem celibátní a celibát je v pořádku. Nemusíte mít sex pro dobrý pocit, když ho prostě nechcete tak to nedělejte. A když to chcete vemte si kondom, který se rozdává i po mých koncertech. Důlkežitá věc jsou pro mě fanoušci.Vzpomínám na na cool holky, když jsem vyrůstala. Každý chtěl mít sex. Ale je to super nemít sex po celou dobu. Je to jako chladič, teď vím že dokážu být silná a nezávislá."

http://srandablogus.blog.cz/

Lady vystoupí na festivalu Lollapalooza

6. dubna 2010 v 17:12 | Mrs. Pussy GaGa
Dnes bylo oficiálně potvrzeno,že Lady GaGa letos v létě vystoupí na festivalu Lollapalooza,na kterém v roce 2007 vystoupila s některými svými nevydanými songy jako např.Blueberry Kisses.Právě na tomto vystoupení měla Lady problémy s policií,kvůli svým outfitům.I přes to,že se policii nelíbilo jak se na jevišti chovala,právě její vystoupení sklidilo největší úspěch!..Tento festival se koná každorošně v Illinois v Chicagu!

http://srandablogus.blog.cz/

Lady GaGa News

6. dubna 2010 v 14:27 | Mrs. Pussy GaGa

  • Lady GaGa a producent Fernando Garibay spolu navštívili muzeum hudby v Sydney!..že by inspirace pro nové album???
  •  Lady GaGa by letos měla vystoupit na festivalu Lollapalooza.Přestože není nic oficiálně potvrzeno,oficiální stránky už odhalili část jejich plánu a vypadá to,že se tam Lady objeví!
  • Lady GaGa by měla vystoupt 14.dubna v jednom japonském pořadu.Show se jmenuje "Music Station" a Lady bude jedna z hostů.
  • Nedávno tým Lady GaGa stěhoval velkou sochu,která má představovat Lady GaGa.Lady k tomu řekla: "Je to 30 stop vysoká socha s klavírem na břichu.Chtěli jsme ji použít na turné v Austrálii ale je moc velká.Chystáme ji na evropskou část turné Monster Ball.Moc se těším až ji budu používat!
  • V pátek byla na MTV premiéra hitparády MTV Wishlist,kde má Lady GaGa své 2 videoklipy! nejvýše se umístil klip TELEPHONE - 2.místo!.Klip byl minulý týden nasazen jako novinka.Druhé video Bad Romance se umístil na 4.místě! ZDE můžete hlasovat až do středečního odpoledne!!!
  • V české hitparádě T-Music Chart,kterou vysílá TV Óčko každý čtvrtek večer byl nasazen jako novinka klip Lady GaGa ft.Beyoncé-TELEPHONE.Hlasovat můžete ZDE        {hlasovat muzete znova az zase od ctvrka vecer do pondelniho poledne}
http://srandablogus.blog.cz/John Wright> Lady GaGa na me nebyla nastvana<

6. dubna 2010 v 14:23 | Mrs. Pussy GaGa


http://srandablogus.blog.cz/
Fotograf John Wright,který nedávno nafotil fotky Lady GaGa pro magazín Q řekl,že informace o tom,že se Lady GaGa na něho za ty fotky naštvala a prosila ho s pláčem aby je nezveřejňoval,byla lež!

"Nic v tom článku nebyla pravda.Nikdo se mnou žádné interview nedělal.Ona nebyla rozzuřená vůbec!Mám ji moc rád!..Jen jediná věc byla pravdu,že se jí fotky nelíbily ale naštvaná rozhodně nebyla.Nebyla hrubá.Byla v pohodě..."

Lady GaGa se dokáže přimět k orgasmu jen pomyšlením!

3. dubna 2010 v 10:34 | Mrs. Pussy GaGa
http://srandablogus.blog.cz/
Lady GaGa řekla, že se sama umí přivést k orgasmu  -  jen tím,že na to pomyslí!

"Pamatuju si to poprvé, když jsem pila ze svého imaginárního šálku.", řekla Lady New York magazínu.
"To je první věc,kterou vás naučí.Cítím déšť i když neprší.Nevím jestli to není pro váš časopis příliš mnoho,ale já se skutečně dokážu přimět k orgasmu jen pomyšlením.Víte pro paměť je to dost silné."

Lady GaGa také prozradila jaká byla její přezdívka na klášterním gymnáziu,kde studovala.Říkali jí "Big Boobs McGee", v překladu něco jako "Velké kozy McGee"

"V té době jsem měla prsa o hodně větší než teď,tak pevné a chutné.Byla jsem o pár kilo těžší než dnes.Nosila jsem trička s velkými výstřihy ale učitelky mi pořád říkaly,že to nosit nesmím.Později jsem v těch samých věcech viděla jinou holku a té nic neřekly, mohla ty věci nosit. Bylo to hodně nefér!"

GaGa USB

2. dubna 2010 v 21:55 | Mrs. Pussy GaGa
Universal Music vydává v některých zemích USB /TOUR verzi alba Lady GaGa-"The Fame Monster"!..USB obsahuje i všechna videa LG a několik remixů!!Loni vyšlo v USB edici i její 1.album The Fame.Tady je tracklist a fotka!

http://srandablogus.blog.cz/

AUDIO:
Bad Romance
Alejandro
Monster
Speechless
Dance In The Dark
Telephone (Feat. Beyonce)
So Happy I Could Die

Teeth
VÍCE POD PEREXEM!!!!

 
 

Reklama